23 Ocak 2009 Cuma

cicekli pullu salnihayet bitirebildiğim şalım :) ikizleri olan kızkardeşime yaptım,aslında çok kolay ama yarımların arasında ancak bitti.
iplerim kırmızı ve yeşil anchor flora sim,beyaz olan bravo simli tiftik,renkliler 50 gramlık yumaktı yarısı kaldı,beyazdanda 2 civarı kullandım,saçaklarda ipim bitti tiftikten saçak pek göstermedi bende pul taktım çiçeklere de uydu galiba
hepinize hayırlı cumalar ve güzel bir hafta sonu dilerim :)

7 yorum:

 1. çok beğeniyorum bu şal modelini de yapmaya eriniyorum.bitane şal başladım diş çıkarmak üzere:)) çok güzel olmuş bacım ellerine sağlık ellerin dert görmeye..bacın da güle güle kullanıp hayrını görsün canım.hayırlı akşamlar..

  YanıtlaSil
 2. ellerine sağlık,çok ama çok güzel olmuş.kardeşinde güle güle günlerde kullansın.

  YanıtlaSil
 3. ellerinize sağlık.çok şık bir hediye.güle güle kullansın kardeşiniz.sevgiler

  YanıtlaSil
 4. çok şık olmuş ellerinize sağlık

  YanıtlaSil
 5. selam ablacım çok güzel olmuş ellerine kollarına sağlık,güle güle kullansın kardeşin inş.

  YanıtlaSil
 6. Blogcular olarak bir ilke adım attık ve ziyaret ve yardım sitesi kurduk. ilk yardım ve ziyaret organizasyonumuz Huzur evi ziyaretimizi başarıyla tamamlanmıştır. İkinci olarak Bartın ilinde bulunan Gözde BirÖz Çocuk yuvasını yardım ve ziyaret etmek. Konu ile İlgili bütün ayrıntıları www.bireluzat.com adresinden görebilirsiniz.

  Blogcular olarak Yardım konularında sizler ile el ele olarak daha fazla kimsesizmize ulaşmayı hedefliyoruz.

  En büyük desteğiniz bu konuya bloglarınızda yer vermeniz olacaktır. Bütün organizasyonlarımızda sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.

  YanıtlaSil
 7. çok güzel olmuş eline sağlık, sevgiler

  YanıtlaSil

yorum yazar mısın :)

Blog Widget by LinkWithin